• rss
  • English version
  • login
  • FB
Jesteś w: PTSR > PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

Adres:38-700 Ustrzyki Dolne
Bandrów 38

Telefon: 531 388 439, 501 231 693
E-mail:ustrzyki_dolne@ptsr.org.pl
www:www.ptsr.org.pl/ustrzykidolne

Spotkania odbywają się w
Ustrzykach Dolnych
ul. Gombrowicza 37 ( Warsztaty Terapii Zajęciowej )
w trzeci wtorek miesiąca od godziny 15.00,

zapraszamy chorych, członków ich rodzin oraz osoby chcące zasięgnąć informacji o SM.


PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

Oddział w Ustrzykach Dolnych kończy działalność

Marcin, 2016-12-08 09:23

Decyzją Sądu Rejonowego w Rzeszowie Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Ustrzykach Dolnych został wykreślony z Krajowego Rejestru Sądowego.

Czytaj więcej >>
PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

X Forum Liderów Organizacji Pacjentów

Edward, 2016-02-16 08:32
X Forum Liderów Organizacji Pacjentów

Od 2007 roku w Światowy Dzień Chorego lub bardzo zbliżonym Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej wraz z Zakonem Kamilianów Posługujących Chorym organizuje Forum Liderów Organizacji Pacjentów, które jest połączone z Galą wręczenia Nagród im. Św. Kamila oraz szkoleniami dla liderów organizacji pacjentów. Forum trwa trzy dni i jest okazją do podniesienia wiedzy oraz zawarcia znajomości z działaczami z innych organizacji co często kończy się nawiązaniem współpracy.

Czytaj więcej >>
PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych „Słońce świeci dla wszystkich”

Edward, 2015-06-11 07:29
Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych „Słońce świeci dla wszystkich”

W tym roku w Ustrzykach Dolnych odbył się już dziesiąty raz Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych „Słońce świeci dla wszystkich”. Jest to impreza organizowana przez instytucje opiekujące się osobami niepełnosprawnymi w powiecie bieszczadzkim. Jak co roku rozpoczyna się wystawami prac wykonanymi przez podopiecznych w siedzibach gmin powiatu bieszczadzkiego. Tegoroczny finał Bieszczadzkiego Dnia Osób Niepełnosprawnych był zaplanowany w ustrzyckim „Parku pod dębami”, ale ze względu na pogodę odbył się w Hali widowiskowo-sportowej gdzie były też wystawione prace pokazywane wcześniej w gminach bieszczadzkich. Program zawsze finału jest zawsze taki sam; msza św. w intencji osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, tegoroczna odbyła się w kościele p.w. Najświętszej Marii Panny a po niej wszyscy przeszli lub pojechali do hali na dalszy ciąg imprezy.

Czytaj więcej >>
PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

8 Abilimpiada Słowackiego Stowarzyszenia SM
i 1 Międzynarodowa Abilimpiada SM 2012

Edward Mórawski, 2012-07-04 08:50
8 Abilimpiada Słowackiego Stowarzyszenia SM<br> i 1 Międzynarodowa Abilimpiada 
SM 2012czyli przegląd zdolności i zręczności ludzi z diagnozą stwardnienie rozsiane.
Zemplinska Sirava 15-18.06.2012 roku - Hotel „Chemes”.

Chorzy na stwardnienie rozsiane mieli okazję do miłej zabawy i niemal sportowej rywalizacji podczas międzynarodowego spotkania, odbywającego się w dniach od 15-tego do 18-tego czerwca bieżącego roku w hotelu „Chemes” znajdującego się w miejscowości Kałuża koło Michalovec na Słowacji. Pięknie zlokalizowany hotel nad „słowackim Balatonem”, czyli zalewem Zemplínska Šírava jest obiektem uzdrowiskowo - sanatoryjnym w pełni przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Oferuje między innymi zabiegi hydro- i elektroterapii, można również skorzystać z krytego basenu, centrum fitness lub sauny.
PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

VII Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych „Słońce świeci dla wszystkich”, 2012-05-29

Edward Mórawski, 2012-06-01 13:00
VII Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych „Słońce świeci dla 
wszystkich”, 2012-05-29Tegoroczny Bieszczadzki Dzień Osób Niepełnosprawnych, pierwszy raz odbył się w maju a nie we wrześniu i też pierwszy raz nie w Ustrzyckim Domu Kultury a na wyjeździe w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym Caritas w Myczkowcach. Aby zakończyć wyliczanie co bylo pierwszy raz, to trzeba dodać że pierwszy raz był zaproszony przedstawiciel RG PTSR i był to wiceprzewodniczący Tomasz Połec.
PTSR Oddział w Ustrzykach Dolnych

Relacja z Siódmej Abilympiady zorganizowanej przez Słowacki Związek Stwardnienia Rozsianego.

Edward Mórawski, 2011-07-13 12:22
Relacja z Siódmej Abilympiady zorganizowanej przez Słowacki Związek Stwardnienia Rozsianego. Tegoroczna Abilympiada, już siódma, tradycyjnie odbywała się w hotelu "Chemes" w Kaluży nad Zemplinską Szirawą koło Michałowiec w południowo-wschodniej Słowacji. Organizatorami był Słowacki Związek Stwardnienia Rozsianego. Termin imprezy ustalono jeszcze na początku ubiegłego roku na 24 - 27 czerwca, a w telefonicznych rozmowach zostałem poproszony przez organizatorów o zorganizowanie grupy z innych Oddziałów Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego nie tylko z Ustrzyk Dolnych i Rzeszowa. Do wyjazdu zgłosiły się Oddziały z Ustrzyk, Rzeszowa, Lublina i Krakowa. Ekipa z Krakowa jechała bezpośrednio od siebie do Kaluży, a my, Rzeszów i Lublin z Ustrzyk wspólnym busem najkrótszą trasą przez Radoszyce. Jak zwykle prawie w progu przywitała nas Jarmila Fajnorova, Prezydent Słowackiego Związku Stwardnienia Rozsianego.
strony: pierwsza ostatnia 1 2 3 4 stron: 4, pozycji: 19