13 lipca mieliśmy okazję gościć  w Ciechocinku, gdzie  odbyła się Debata Ekspercka pn. "Stwardnienie rozsiane - fakty i mity" oraz koncert zespołów Teren C oraz Lonstar. Wszystko w ramach kampanii społeczno- informacyjnej SyMfonia serc. 

Nasza wizyta rozpoczęła się debatą w kinie „Zdrój”, gdzie profesor Jerzy Kotowicz i Tomasz Połeć Przewodniczący RG PTSR, rozprawili się z mitami, jakie kojarzą się ze stwardnieniem rozsianym. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników, którzy chętnie zadawali pytania.

Po debacie przyszedł czas na Koncert w Muszli koncertowej w Parku Zdrojowym, gdzie widzowie mogli nie tylko posłuchać fantastycznej muzyki, ale również otrzymać materiały informacyjne o SM i PTSR, a także odwiedzić stoisko PTSR i zasięgnąć informacji.  To był bardzo udany i owocny dzień.

Nasza obecność w Ciechocinku to część cyklu debat i koncertów, z którymi odwiedzamy miasta w całej Polsce. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie 10 sierpnia w Wolsztynie.  • zdjęcie z wydarzenia
  • zdjęcie z wydarzenia
  • zdjęcie z wydarzenia
  • zdjęcie z wydarzenia
  • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku