Jesteś w: Strona główna


Grupa wsparcia dla kobiet z SM

Magdalena Konopka, 2016-08-26 12:40
Jeśli chorujesz na SM i czujesz się: - nierozumiana i osamotniona w swoich przeżyciach - często przeżywasz niepokój i lęk związany z przyszłością - zdarza się, że czujesz się zniechęcona i zrezygnowana - złościsz się na swoich bliskich i przeżywasz frustrację w relacjach z innymi ludźmi Jeśli któryś z powyższych punktów dotyczy Ciebie, chcielibyśmy zaprosić Cię do udziału w nowo powstającej grupie wsparcia dla kobiet chorujących na stwardnienie rozsiane.
Czytaj więcej >>

Wyniki konkursu dla mediów PTSR

Magdalena Konopka, 2016-08-25 14:39
Mamy już długo oczekiwane wyniki konkursu dla mediów. Z przyjemnością ogłaszamy, że nagrodę w kategorii prasa, zdobył tekst „Walka o mielinę” Wojciecha Mikołuszko, natomiast w kategorii materiał radiowy zwyciężył materiał „Moje życie z SM” autorstwa Anny Gmiterek – Zabłockiej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Zapraszamy na rozdanie nagród 2 września o godz. 12.00 w siedzibie Fundacji Batorego, przy ul. Sapieżyńskiej 10A w Warszawie. W pozostałych kategoriach nie nagrodzono żadnego z materiałów.
Czytaj więcej >>

IV Abilimpiada PTSR – Grębiszew 2016

Magdalena Konopka, 2016-08-24 15:02

To był bardzo udany weekend! Abilimpiada – czyli olimpiada umiejętności lub – jak kto woli – olimpiada artystyczna - przyciąga coraz więcej osób. I bardzo się z tego cieszymy! Można było wystąpić w konkurencjach medalowych lub wziąć udział w warsztatach i nauczyć się robić np. piękną biżuterię. W piątek rozpoczęliśmy pobyt uroczystą kolacją, a w sobotę od rana uczestnicy zabrali się do pracy. Atmosfera była bardzo przyjacielska. Jury rozwiewało wątpliwości, wolontariusze służyli pomocą, pracownicy biura dbali, aby niczego nie brakowało.