Jesteś w: Strona główna


Bezpłatne warsztaty z opieki nad osobami niesamodzielnymi w domu

Joanna Figura, 2016-10-07 08:23

Fundacja „Damy radę” z Torunia prowadzi bezpłatne warsztaty z opieki nad osobami niesamodzielnymi w domu.
Dwa takie warsztaty odbędą się w Warszawie w dniach 08.10 i 29.10 (sobota). Może znasz osoby zainteresowane tematem? Może ktoś znajomy opiekuje się bliskimi w domu? Może potrzebuje wsparcia i fachowej porady?
 

Czytaj więcej >>

ZUS i PFRON na Parlamentarnym Zespole ds. Stwardnienia Rozsianego

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-10-06 01:05

Kolejne spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Stwardnienia Rozsianego, które odbyło się 04.10.2016, poświęcone zostało omówieniu programów i usług, które Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oferują osobom z SM.

 

Czytaj więcej >>

SM z przymrużeniem oka

Tomasz Połeć, 2016-10-04 15:22
SM z przymrużeniem oka

Polecamy Państwu wieczór autorski Karoliny Piórkowskiej i Jacka Nocha. Jacek jest znakomitym showmenem, zmagającym się ze stwardnieniem rozsianym. Jednak jego podejście do choroby, dystans jaki ma do niestety postępujących ograniczeń sprawia, że wszędzie gdzie się pojawi, wzbudza sympatię. Jednocześnie potrafi świetnie "oswajać" ludzi zdrowych z SM, dzięki czemu łatwiej jest im zrozumieć problemy z jakimi na co dzień zmagają się chorzy.

Zapraszamy na spotkanie.

Czytaj więcej >>
załącznik

Uroczyste zakończenie IX SyMfonii Serc 2016 – Zamek Królewski w Warszawie

Anna Kossak, 2016-10-24 11:35

Elegancko i stylowo – czyli jak co roku - zakończyliśmy kampanię informacyjną Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego – SyMfonia Serc, której honorowym patronem był prezydent Rzeczpospolitej Polskiej – Andrzej Duda. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: „Niezależność”.
2 października br. spotkaliśmy się po raz dziewiąty w pięknych i gościnnych wnętrzach warszawskiego Zamku Królewskiego. Całość wieczoru poprowadziła przesympatyczna i piękna Katarzyna Pakosińska, która jest twarzą PTSR i chętnie promuje nasze działania.

Czytaj więcej >>

PTSR na II Ogólnopolskiej Konferencji Pielęgniarek ds. Stwardnienia Rozsianego

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-09-30 16:13

W dniach 23-24 września w Bydgoszczy odbyło się oficjalne spotkanie pielęgniarek ds. stwardnienia rozsianego. Program konferencji był niezwykle bogaty: od leczenia, przez najnowsze doniesienia z dziedziny SM, aż po aspekty społeczne. Mówcy zaprezentowali zebranym gościom informacje odnośnie: terapii w SM, zatrudnienia, macierzyństwa, zaleceń neurorehabilitacyjnych. Swój udział w Konferencji miało także Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego a także organizacja partnerska PTSR - European Multiple Sclerosis Platform.

Czytaj więcej >>

Informacja do zapytania ofertowego 2/2016/PFRON/WYD/SKŁAD, WYDRUK

Sylwia Więsek-Smolińska, 2016-09-30 12:38

dotyczy: wyboru najkorzystniejszej oferty na usługę skład, projekt wnętrza i wydruk książki  w ramach prowadzonego projektu: „Twoja pomocna dłoń. Wydanie publikacji specjalistycznych skierowanych do chorych z SM.” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 stron: 123, pozycji: 735


Infolinia SM

22 127 48 50
Jeśli potrzebujesz informacji na temat stwardnienia rozsianego, leczenia, rehabilitacji lub przysługujących ci uprawnień, zapraszamy do kontaktu z infolinią SM. Możesz też umówić się na rozmowę z wybranym z naszych specjalistów:

PTSR TV - baner promujący kanał youtube
sponsorzy
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku