Jesteś w: Strona główna


Przypominamy o badaniu dotyczącym opieki pielęgniarskiej osób z SM.

Magdalena Konopka, 2016-08-08 15:48
Szanowni Państwo, Przypominamy o badaniu dotyczącym opieki pielęgniarskiej osób z SM. Jest ono niezwykle ważne w kontekście jakości opieki pielęgniarki w Polsce, zaś jego wyniki posłużą nam do prezentacji oczekiwań względem personelu pielęgniarskiego i do rozwijania kursu on-line dla pielęgniarek SM, który ruszy jesienią bieżącego roku.
Czytaj więcej >>

PTSR w Ministerstwie Zdrowia

Magdalena Konopka, 2016-08-05 12:33

Przedstawiciele PTSR, przewodniczący RG Tomasz Połeć, Scholastyka Śniegowska i mecenas Krzysztof Maśliński spotkali się 4 sierpnia br. z Wiceministrem Zdrowia Markiem Tombarkiewiczem. Spotkanie dotyczyło najważniejszych potrzeb chorych na stwardnienie rozsiane. Poruszono kwestie dostępu no najnowszych leków, które w Europie są już stosowane.

Czytaj więcej >>

Wyniki konkursu poetyckiego "Niezależność"

Magdalena Konopka, 2016-08-23 12:06

Miło nam poinformować, że znamy już wyniki konkursu poetyckiego 'Niezależność. Podobnie jak w latach ubiegłych w konkursie wzięło udział wielu zdolnych poetów, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jury w składzie: Dorota Ryst,   Andrzej Zaniewski,  Piotr Dumin oraz Jan Rychner, miało nie lada orzech do zgryzienia, ostatecznie, po naradach   przyznało nagrody za następujące wiersze :

Czytaj więcej >>

Wyniki konkursu fotograficznego "Niezależność"

Magdalena Konopka, 2016-08-04 13:55

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy wyniki tegorocznego konkursu fotograficznego "Niezależność" Jury w składzie: Wanda Hansen, Katarzyna Nowicka i Przemysław Wierzchowski nie miało łatwego zadania, bowiem po raz kolejny nadesłano wiele znakomitych prac.

Czytaj więcej >>

PTSR na Pikniku Coutry w Mrągowie

Magdalena Konopka, 2016-08-02 14:02

Jubileuszowy 35. Piknik Muzyki Country w Mrągowie, w ostatni weekend lipca, odbył się pod hasłem „Niezależność”. To nieprzypadkowa zbieżność z tegorocznym hasłem Światowego Dnia SM. Piknik poświęcony był właśnie tematyce stwardnienia rozsianego i sytuacji osób z SM. Każda okazja jest dobra, by wykorzystać ją jako kampanię informacyjną. Im więcej zdrowych osób jest poinformowanych, tym uzyskanie pomocy i zrozumienia staje się bardziej prawdopodobne. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego było partnerem tej imprezy, a nasza obecność była częścią dużej corocznej kampanii informacyjnej SyMfonia Serc.

Czytaj więcej >>

Wolne miejsca na Abilimpiadę

Magdalena Konopka, 2016-08-02 10:24
Uwaga! Zostało kilka wolnych miejsc na Abilimpiadę SM, która odbędzie się 19-21 sierpnia w hotelu Ekwos w Grębiszewie. Chętni mogą zgłaszać się do piątku 5.08. 2016. Trzeba się spieszyć, bo decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie przypominamy, że zgłoszeń należy dokonywać wyłącznie przez oddział, na kartach zgłoszeniowych. Zapraszamy!
Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 stron: 120, pozycji: 717


Infolinia SM

22 127 48 50
Jeśli potrzebujesz informacji na temat stwardnienia rozsianego, leczenia, rehabilitacji lub przysługujących ci uprawnień, zapraszamy do kontaktu z infolinią SM. Możesz też umówić się na rozmowę z wybranym z naszych specjalistów:
sponsorzy
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku