Jesteś w: Strona główna


Zapraszamy na zakończenie SyMfonii serc oraz wręczenie odznaczeń Ambasador SM na Zamku Królewskim

Magdalena Konopka, 2016-09-28 10:18

Już w najbliższą niedzielę, 2 października 2016 o godz. 17-tej w Sali Balowej Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się uroczyste zakończenie IX edycji kampanii SyMfonia serc, oraz wręczenie podziękowań Serca serc i odznaczeń Ambasador SM.  To niezwykle ważny dzień dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, dzień  podziękowań, podsumowań  i wzruszeń. Jest to także dzień, w którym chcemy uhonorować ważne dla na osoby.

Czytaj więcej >>

IX SyMfonia Serc – piknik rodzinny z koncertami

Anna Kossak, 2016-09-23 14:49
IX SyMfonia Serc – piknik rodzinny z koncertami

Kampania informacyjna PTSR SyMfonia Serc cieszy się coraz większą popularnością. Staramy się dotrzeć do różnych grup w każdy możliwy sposób. To ważne, bo o wielu aspektach życia osób z SM decydują ludzie zdrowi. Poprzez zróżnicowane działania mamy szansę zainteresować naszymi sprawami ludzi, którzy nie chcą słuchać narzekania, ale zatrzymają się, by – chociażby przy muzyce – dowiedzieć się co nieco o SM i PTSR.

Czytaj więcej >>
załącznik

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie składu, projektu wnętrza oraz wydruku książki

Sylwia Więsek-Smolińska, 2016-09-20 15:31

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie składu, projektu wnętrza oraz wydruku polskiego wydania książki p.t.: „ Mulitiple Sklerose und Sport – Immer in Bewegung” Doris Friedrich w ramach prowadzonego projektu: „Twoja pomocna dłoń. Wydanie publikacji specjalistycznych skierowanych do chorych z SM.”

Czytaj więcej >>
załącznik

SyMfonia serc na Krakowskim Przedmieściu

Magdalena Konopka, 2016-09-13 16:24
SyMfonia serc na Krakowskim Przedmieściu

Już w najbliższą niedzielę 18-go września zapraszamy na całodzienną akcję informacyjną o stwardnieniu rozsianym SyMfonia serc.  Jak co roku, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, tak by każdy uczestnik imprezy mógł znaleźć coś dla siebie.  Przez cały dzień będziemy rozmawiali o stwardnieniu rozsianym, ale także świetnie się bawili.  Czekają na was m.in. pokazy tanga argentyńskiego, karate czy też jogi, warsztaty rękodzieła, loteria fantowa, teatr uliczny i oczywiście malowanie buziek dla dzieci

Czytaj więcej >>
PTSR Oddział w Radomiu

SyMfonia Serc – charytatywny koncert w Radomiu

Anna Kossak, 2016-09-09 10:56

Cóż to było za wydarzenie! 8 września 2016 r. spotkaliśmy się na wyjątkowym wydarzeniu. Rewelacyjne miejsce: sala koncertowa w budynku Urzędu Miasta Radom; fantastyczni aktorzy: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak; emocjonalny prowadzący: Paweł Bukrewicz; bardzo hojni sponsorzy: lista na końcu; nie mniej hojni goście: energicznie podbijali stawki podczas licytacji; przedstawiciele i wolontariusze PTSR oddziału radomskiego: dbali, by impreza przebiegała bez zakłóceń: woda, soki, ciasteczka, fanty…

Czytaj więcej >>

Grupa wsparcia dla kobiet z SM

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-09-07 15:43

W dniu 9 września 2016 roku o godzinie 17.00 w siedzibie PTSR ul. Nowolipki 2a (wejście od Andersa) rozpoczynamy cykl spotkań grupy wsparcia dla kobiet z SM. Nabór do grupy został już wprawdzie zakończony, ale osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Infolinią PTSR.

Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 stron: 123, pozycji: 735


Infolinia SM

22 127 48 50
Jeśli potrzebujesz informacji na temat stwardnienia rozsianego, leczenia, rehabilitacji lub przysługujących ci uprawnień, zapraszamy do kontaktu z infolinią SM. Możesz też umówić się na rozmowę z wybranym z naszych specjalistów:

PTSR TV - baner promujący kanał youtube
sponsorzy
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku