Jesteś w: Strona główna


„Niezależność" - czyli piknikowa niedziela poświęcona tematyce SM

Anna Kossak, 2016-07-29 15:49
„Niezależność" - czyli piknikowa niedziela poświęcona tematyce SM

W ostatnią niedzielę lipca 2016 r. serdecznie zapraszamy do Mrągowa! Piknik Country to nie tylko muzyka. Podobnie jak w ubiegłym roku, festiwalowej niedzieli przyświeca idea niesienia pomocy i mówienia o rzeczach ważnych. Ta niedziela upłynie pod hasłem naszej tegorocznej debaty w Sejmie: „Niezależność". W ciągu dnia odbędzie się konferencja naukowa poświęcona tematyce stwardnienia rozsianego, w której udział weźmie przewodniczący Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego – Tomasz Połeć.

Czytaj więcej >>

Badanie na temat opieki pielęgniarskiej w SM

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-07-22 19:02

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu na temat potrzeb pacjentów względem opieki pielęgniarskiej

Czytaj więcej >>

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego 1/2016/PFRON/WYD/TŁUMACZENIE

Sylwia Więsek-Smolińska, 2016-07-18 17:05

Dotyczy: wyboru najkorzystniejszej oferty na usługę tłumaczeniową w ramach prowadzonego projektu: „Twoja pomocna dłoń. Wydanie publikacji specjalistycznych skierowanych do chorych z SM.” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czytaj więcej >>

Rada Główna PTSR pisze do Ministerstwa Zdrowia

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-07-12 15:29

W związku z dyskusją, jaka wywiązała się między PTSR a przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia i NFZ podczas Zespołu Parlamentarnego ds Stwardnienia Rozsianego w Sejmie w ubiegłym tygodniu, Rada Główna PTSR napisała do Ministerstwa Zdrowia i w dalszym ciągu nie ustaje w staraniach o realną poprawę sytuacji pacjentów.

Czytaj więcej >>

Zespół Parlamentarny ds SM 5 lipca 2016 roku

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-07-06 16:36

Odbyło się kolejne posiedzenie Zespołu Parlamentarnego ds SM w obecnej kadencji sejmu, pod przewodnictem poseł Anny Kwiecień. Wprawdzie środowisko pacjentów z SM zostało dostrzeżone w swoich potrzebach w ostatniej liście refundacyjnej, poprzez wprowadzenie na listę leków refundowanych dwóch innowacyjnych leków w ramach I linii leczenia rzutowo-remisyjnej postaci stwardnienia rozsianego, jednak ciągle istnieje wiele kwestii nie załatwionych przez system.

Czytaj więcej >>

Zniesienie konieczności badania urodynamicznego! Sukces środowiska pacjentów z NTM!

Magdalena Fac-Skhirtladze, 2016-07-04 16:07

Zniesiono nieprzyjemne i niepotrzebne badanie urodynamiczne w diagnozowaniu nietrzymania moczu u osób z zespołem pęcherza nadreaktywnego. Gratulujemy sukcesów w 5-letniej walce Stowarzyszeniu UroConti z którym współpracujemy i popieramy zgłaszane postulaty!

Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 stron: 120, pozycji: 717


Infolinia SM

22 127 48 50
Jeśli potrzebujesz informacji na temat stwardnienia rozsianego, leczenia, rehabilitacji lub przysługujących ci uprawnień, zapraszamy do kontaktu z infolinią SM. Możesz też umówić się na rozmowę z wybranym z naszych specjalistów:
sponsorzy
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku