Jesteś w: Strona główna > Menu górne > Jak możesz pomóc?


Jak możesz pomóc?

Potrzebujemy Twojej pomocy, aby kontynuować walkę o godne życie i równy dostęp do informacji, rehabilitacji, pracy, leczenia chorych na SM w Polsce.

 • „Końcówka” pensji czyli pay-roll
  Pay-roll /payrol giving/ czyli program składki pracowniczej, jest formą dobrowolnego, regularnego wsparcia finansowego przekazywanego przez pracowników firm lub instytucji na rzecz organizacji.
 • Wolontariat
  Ofiarowując innym ludziom chociażby godzinę swojego wolnego czasu możesz zmieniać otaczający Cię świat! Wybór formy i czasu Twojej pomocy zawsze zależy od Ciebie. Pamiętaj, że każdy z nas ma umiejętności i doświadczenia, którymi może dzielić się z innymi. Dla nas Twoja pomoc będzie równie ważna, gdy pomożesz nam przygotować wysyłkę korespondencji czy przetłumaczysz nowy artykuł. Wolontariusze PTSR mogą liczyć na przestrzeganie przez nas zasad współpracy, określonych w przepisach regulujących działalność woluntarystyczną.
 • Darowizny
  Zachęcamy osoby prywatne, firmy, instytucje do przekazywania darowizn na rzecz osób z SM oraz sponsorowania naszych działań statutowych.
 • 1% podatku dla osób chorych na stwardnienie rozsiane
  1 procentNasze Towarzystwo ma status OPP, w związku z tym każdy podatnik może przekazać 1% swojego podatku dochodowego na pomoc osobom chorym na SM.
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku