Jesteś w: Strona główna > Menu górne > Jak pomagamy? > Subkonto - Program Leczenia i Rehabilitacji (PLiR "Mam Szansę")


Więcej informacji:

  • Małgorzata Nidecka
  • Justyna Kowalewska-Hryniewska

Pamiętaj! Aby z funduszy zgromadzonych przez Ciebie na subkoncie można było opłacić Twoje leczenie i rehabilitacje faktury muszą być wystawione na PTSR, czyli nabywcą jest:

Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
ul. Nowolipki 2a
00-160 Warszawa
NIP 526-16-73-344

Każda faktura zawierać musi również dopisek: "PLiR - imię i nazwisko" osoby, z której środków faktura ma zostać opłacona.
(lub "Mam Szansę - imię i nazwisko")

Uwaga!

Opłaty za zakupy dokonywane są wyłącznie w formie przelewu z rachunku bankowego PTSR na rachunek bankowy wystawcy faktury/rachunku. Nie ma możliwości przekazywania środków z rachunku bankowego PTSR bezpośrednio na rachunek odbiorcy wpłat celowych.

Firmom pragnącym wpłacić środki w formie darowizny na leczenie i rehabilitację wybranej osoby, posiadającej u nas subkonto, proponujemy zawarcie umowy darowizny z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego.Aktualności programu "Mam Szansę"

Usługi stomatologiczne w ramach PLIR

Magdalena Konopka, 2016-11-29 07:51

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 26 listopada Rada Główna Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego podjęła uchwałę o finansowaniu usług stomatologicznych w ramach Programu Leczenia i Rehabilitacji. Oznacza to, że od dnia dzisiejszego każdy właściciel subkonta może pokrywać koszty leczenia stomatologicznego, ze środków zgromadzonych na swoim subkoncie.

Czytaj więcej >>

Jak wskazać subkonto na deklaracji PIT

Małgorzata Nidecka, 2015-11-27 13:26

Szanowni Państwo,

Przestrzegamy, aby zwracali Państwo szczególną uwagę przy przekazywaniu danych do PIT dotyczących 1% podatku. Nasz numer KRS, właściwy do deklarowania 1% podatku na Państwa rzecz, to: 0000083356.  Wskazanie w formularzu PIT innego numeru KRS powoduje przekazanie środków do innej organizacji pożytku publicznego. Zadeklarowane w ten sposób kwoty nie mogą być przekazywane dalej pomiędzy organizacjami. Sytuacja ta dotyczy szczególnie błędnego wskazywania numeru KRS Oddziału Warszawskiego PTSR, który jest osobną jednostką lokalną.

Czytaj więcej >>

Zmiana adresu

Dominika Czarnota-Szałkowska, 2015-02-13 12:18

Uwaga !!! Już wkrótce zmiana adresu: Biuro Rady Głównej PTSR razem z Centrum Informacyjnym SM zmienia siedzibę-z Placu Konstytucji przenosimy się na Nowolipki 2A. Nasza nowa siedziba będzie wreszcie w pełni dostępna dla wszystkich! W związku z przeprowadzką przypominamy osobom posiadającym subkonta, że do 15 lutego włącznie faktury i ewidencje przebiegu pojazdu muszą być wystawiane na nasz dotychczasowy adres, od 16 lutego-na nowy. Jednocześnie osoby, które odwiedzają nas osobiście informujemy, że jeszcze do końca lutego fizycznie będziemy ciągle w „starym biurze”, w związku z opóźnieniami w remoncie.

Czytaj więcej >>
załącznik

Nowe wskazówki dotyczące programu Leczenia i Rehabilitacji Stwardnienia Rozsianego (PLiR)

Małgorzata Nidecka, 2012-04-02 16:59
Szanowni Państwo,

Na mocy uchwały nr 7/PTSR/2012 z dnia 06.03.2012 zmianie uległa treść „Wskazówek dotyczących programu Leczenia i Rehabilitacji Stwardnienia Rozsianego (PLiR)”: usunięty został zapis o możliwości finansowania zabiegu poprawy drażności żył szyjnych; dodano natomiast punkt zezwalający na zakup sprzętu ułatwiającego likwidację barier technicznych; zmianie uległy również warunki, na jakich można dokonać zakupu okularów. Prosimy o zapoznanie się z nową wersją wskazówek.
Czytaj więcej >>
strony: pierwsza ostatnia 1 2 3 4 stron: 4, pozycji: 13
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku