31 maja obchodzimy Światowy Dzień SM! Ustanowiony przez MSIF - międzynarodową organizację zrzeszającą organizacje pacjenckie z całego świata, zawsze obchodzony jest w ostatnią środę maja. Celem jest okazanie solidarności z chorymi na stwardnienie rozsiane na całym świecie i szerzenie społecznej wiedzy na temat SM.

W tym roku mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencje "Życie z SM". Zgodnie z hasłem tegorocznych obchodów Światowego Dnia, będziemy mówić o tym jak radzić sobie z różnymi objawami choroby, jakie znaczenie dla chorego ma wsparcie różnych specjalistów. W debacie eksperckiej wezmą udział specjaliści w dziedzinie neurologii, rehabilitacji i dietetyki. W spotkaniu wezmą udział przede wszystkim chorzy, którzy poprzez opowiedzenie swoich historii, podzielą się z innymi radami na temat radzenia sobie z różnymi objawami SM.

Tych, którzy nie mogę przyjść osobiście do Fundacji im. Stefana Betorego w Warszawie (ul. Sapieżyńska 10a, godzina 12-15), zachęcamy do śledzenie relacji na żywo w internecie za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebooku /wydarzenie: Światowy Dzień SM/. Do zobaczenia!

W załączniku znajduje się dokładna agedna konferencji realizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia SM.


Załączniki: agedna swiatowy dzien sm.pdf
  • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku