Zapraszamy serdecznie do udziału w VII Abilimpiadzie SM, która odbędzie się w dniach 14.06-16.06.2018r. Spotkamy się w Ośrodku Charytatywno – Edukacyjnym Diecezji Radomskiej „Emaus” w Turnie. Bardzo liczymy na Państwa obecność. Zasady są podobne jak w latach ubiegłych. Każdy Oddział może zgłosić dwie osoby do udziału w zawodach, zawodnicy mogą przyjechać z opiekunem. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i zwrot kosztów podróży. Każdy uczestnik może wziąć udział w dowolnej ilości konkurencji, jednak polecamy zapoznanie się z harmonogramem konkurencji, który zostanie ogłoszony niebawem. Polecamy także zapoznanie się z regulaminem Abilimpiady.

Zgłoszeń uczestników dokonują oddziały, zatem jeśli chcą Państwo uczestniczyć w Abilimpiadzie, należy zgłosić się do swojego oddziału. Gorąco do tego zachęcamy!

Abilimpiada to jedno z naszych ulubionych wydarzeń w roku, charakteryzujące się niepowtarzalną atmosferą. To nie są zwykłe zawody, to spotkanie, wymiana doświadczeń, okazja do zdobycia nowych umiejętności a także podziwiania wielu wartościowych dzieł, jakie tam powstają. Tradycyjnie już, podczas Abilimpiady planujemy interesujące warsztaty i wykłady. W tym roku uczestnicy zmierzą się w 13 konkurencjach:

1. Biżuteria

2. Ceramika (bez wypalania)

3. Decoupage

4. Malowanie

5. Fotografia

6. Robótki na drutach

7. Sudoku

8. Szachy

9. Szydełkowanie

10. Warcaby

11. Zdobienie bombek i jajek wielkanocnych

12. Tworzenie kartek okolicznościowych

13. Konkurencja „Open” – każdy z uczestników może zrobić pracę z dowolnej kategorii

 

W spisie konkurencji możemy dostrzec dwie nowości, tworzenie kartek okolicznościowych – które pojawiło się na wyraźną prośbę uczestników, jak i konkurencję „open”, która jest zupełnie nową koncepcją. Konkurencja „Open” polegała będzie na tym, że każdy uczestnik będzie mógł wykonać dowolną pracę, dowolną techniką pod warunkiem, że sam zapewni sobie potrzebne do tego materiały. To ukłon w stronę osób, które nie znajdują w spisie konkurencji dziedziny, w której czują się najlepiej a chcieliby wziąć udział w zawodach.

W każdej z tych konkurencji można będzie wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Druki zgłoszeń, dostępne są w załączeniu.

Harmonogram i opis konkurencji zamieścimy niebawem na stronie www.ptsr.org.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja.

Wszelkie pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować do Magdaleny Konopki, m.konopka@ptsr.org.pl, 535 533 238.


Załączniki: karta zgloszeniowa.docx regulamin.docx
  • zdjęcie z wydarzenia


tutaj lista pięciu ostatnio opublikowanych wiadomości
tutaj lista pięciu najczęściej czytanych wiadomości
Polub nas na facebooku Polub nas na facebooku